Çocuğunuzla beraber yapabileceğiniz taş boyama sanatı nedir ?

Taş Boyama Sanatı

Son zamanların en popüler dekorasyonlarından birisi de taş boyama… Şimdi herkes taş boyama ile kapı süsleri, çiçek dekorasyonu, masa süsleri ve çok daha fazlasını yapıyor. Tabi bu işi daha önce yapmamızsanız ve çizim yeteneğinize de güvenmiyorsanız taş boyama nasıl yapılır diye kafanızda soru işaretleri oluşmaya başlamıştır. Öncelikle siz bu taş boyamayı yapmak isteyip istemediğinize karar vermelisiniz. Daha sonra taş boyama örnekleri inceleyerek ne tarz bir taş boyama tekniği ve modeli yapmak istediğinize karar vermelisiniz.

Taş boyama sanatı için biraz pratik yapmak size iyi gelecektir. Taş boyama sanatı örnekleri içinden de size en yakın örneği bulabilirsiniz. Bunun için özel taş boyama kalemleri, taş boyama boyaları alabilir ya da hepsi için Redka taş boyama seti satın alabilirsiniz. Aslında kullanılan pek çok taş boyama teknikleri var ama siz başlangıç için daha kolay modelleri ya da şekiller seçerek işe başlayabilirsiniz. Bu kolay tekniklerle kişiye özel hediyeler hazırlayarak çevrenizdekiler için de farklı ve güzel sürprizler tasarlayabilirsiniz.

Taş boyama ile birbirinden güzel taş boyama resimleri yapabilirsiniz. Bunların içinde son zamanlarda en popüler olanlar, taş boyama kedi ve taş boyama magnet hazırlamak… Taş boyama nazar boncuğu da popülerliğini hala korumaktadır.

El yapımı hediyeler dendiği zaman taş boyama hem kolay hem de eğlenceli bir hediye olarak listede yerini alacaktır. Taş boyama tablolar da bu hediyelerden birisidir. Bu sebeble sitemizden alacağınız redka taş boyama seti ile birlikte 21*23 cm boyutunda 3mm bir MDF’de sizlere hediye edilmektedir.

Mutlu taş boyamalar.